Beşyüzevler Hamamı


İçeriğe git

Hakkimizda

Türklerin yaşamında hamamlar sadece bir yıkanma yeri değil, daha ötesi sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı merkezler olmuştur.

İnsanoğlunun yaşamsal gereksinimlerinden biri olan suyun sağlık amacıyla kullanımı, hamam ve kaplıca gibi su mekanlarının inşasına yol açmıştır. Bu yapı türlerinden biri olan hamamlar, insanların özellikle yıkanma ve temizlenme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bunun yanı sıra, hamamlar her dönemde toplumların dini inançları doğrultusunda mimari şekillenme göstermiş ve sosyal yaşantıların bir parçası olmuştur.
Bizler Beşyüzevler Hamamı Olarak Bu Hizmetleri Sizlere Uygun Fiyat Ve Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Sunma Gayretinde Ve Yaklaşık 30 Yıldır Siz Değerli Halkımıza Hizmet Vermekteyiz..Öncelikle Sıhhi Banyo Olarak Hizmete Açılan Beşyüzevler Hamamı,Sonrasında Hamam,Havuz Ve Sauna Bölümlerini Hizmete Açarak Türk Hamamı Kategorisinde Yerini Almıştır...Öncelikli Hedefimiz Daima Müşteri Memnuyeti Olmuştur.Bu Yüzden Sizlerin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuzdur.


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön